piątek, 23 stycznia 2015

Fryzura pod kontrolą ;)

Jeśli szukacie produktu, który delikatnie utrwali Waszą fryzurę, a dodatkowo nie będzie sklejał włosów, oto coś dla Was :) 
Mowa o...

JOICO K-PAK Protective Hairspray czyli Lakierze do włosów o średnim utrwaleniuCena: ok.90zł

Pojemność: 350ml 

Od producenta: Lakier o średnim utrwaleniu doskonale chroni i kontroluje fryzurę, nadając jej miękki i naturalny wygląd.

Polecany dla:
• Osób szukających średnio-mocnego utrwalenia fryzury, zapewniającego maksymalną ochronę dla zestresowanych zniszczonych włosów.
• Każdej fryzury potrzebującej kontroli
• Podczas prostowania włosów, aby były gładkie i lśniące

Cechy:
• Lakier do włosów średnio utrwalający
• Zapewnia maksymalną ochronę
• Zapewnia kontrolę, która trwa cały dzień
• pH:

Wskazówki:
• Zastosować K-PAK Hair Rejuvenating System w salonie i wybrać odpowiednie produkty K-PAK z kategorii  pielęgnacji włosów, aby uzyskać jak najlepszy efekt po kuracji.
• Użyć razem z K-PAK Smoothing Balm aby uzyskać gładsze i prostsze włosy, lub razem z K-PAK Protective Styling Foam dla lepszej kontroli
• Wykończyć fryzurę używając K-PAK Protect & Shine Serum dla dodania blasku

Korzyści: Maksymalna ochrona

Rezultaty: Sprawia, że włosy mają większą objętość, są przyjemne w dotyku i łatwo się rozczesują.


Skład: 


Moja opinia: 

Opakowanie: Typowe dla tego typu produktów. Kolorystyka złota, typowa dla serii K-Pak. Działanie: Nie będę ukrywać, że kosmetyki Joico mają swoją cenę, jednak w parze z nią idzie jakość produktu. Osobiście nie lubię stosować lakierów do włosów, bo czuje jak moje włosy stają się sztywne, posklejane, dziwne w dotyku... Niemniej czasem staje się on niezbędny. Bowiem moje włosy mimo iż bardzo podatne na wszelkie loki, fale, szybko tracą uzyskany efekt. Chcąc go przedłużyć używam właśnie lakieru. Ten od Joico ma moc określoną jako 4 na 10 czyli taka średnia, idealna na co dzień. Włosy po spryskaniu wyglądają tak jak przed czyli naturalnie :) Są miłe w dotyku, choć czuć że są bardziej stabilne. Nie są posklejane, wręcz śmiało można je przeczesać grzebieniem, bez wyrywania włosów z głowy. Mam wrażenie, że lekko się błyszczą, ale nie jest to brokat, tylko efekt tak jakby załamywały inaczej światło. Osobiście jestem bardzo z niego zadowolona, używam go czasem przy robieniu koka na wypełniacz, bo po kilku godzinach mam już wszędzie odstające małe włoski, co mnie bardzo irytuje :P Odnoszę wrażenie, że jest on bardzo delikatny dla włosów, dodatkowo ich nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania. Przy włosach delikatnych i cienkich jakie właśnie posiadam, wszystkie te pozornie błahe sprawy mają znaczenie. 

Ocena ogólna: 5/5

Kosmetyk otrzymała w ramach współpracy z firmą Joico
Otrzymanie produktu za darmo nie wpłynęło na moją opinię. 
http://www.joicopolska.pl/


Znacie kosmetyki Joico? Lubicie?

Pozdrawiam, Paulina! :)

2 komentarze :