wtorek, 9 kwietnia 2013

Regeneracja na 100%

Regeneracyjne serum do rąk, REGENERUM


Pojemność: 50ml

Cena: ok.12-16zł

Dostępność: Kosme­tyki Rege­ne­rum są dostępne wyłącz­nie w apte­kach. W swo­jej ofer­cie mają je zarówno tra­dy­cyjne pla­cówki, jak i apteki internetowe.

Od producenta: 
Przy­czyna problemu
Skóra dłoni jest naj­bar­dziej nara­żona na znisz­cze­nia. Wyko­nu­jemy nimi więk­szość czyn­no­ści, dla­tego są naj­bar­dziej nara­żone na dzia­ła­nie szko­dli­wych czyn­ni­ków zewnętrz­nych (deter­genty, wiatr, mróz, słońce, suche powie­trze), które uszka­dzają war­stwę ochronną skóry dłoni. W kon­se­kwen­cji skóra dłoni staje się prze­su­szona, popę­kana i spierzch­nięta. Dodat­kowo, z wie­kiem skóra dłoni szyb­ciej traci jędr­ność i sprę­ży­stość, staje się cienka.
Jak działa Regenerum?
Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do rąk inten­syw­nie rege­ne­ruje, odży­wia i pie­lę­gnuje suchą, spierzch­niętą skórę dłoni. Dzięki odpo­wied­nio dobra­nej kom­po­zy­cji skład­ni­ków aktyw­nych chroni ją przed nie­ko­rzyst­nym wpły­wem czyn­ni­ków zewnętrz­nych, nawilża i przy­wraca elastyczność.
 • inten­syw­nie regeneruje
 • nawilża i przy­wraca elastyczność
 • odży­wia i pie­lę­gnuje suchą, spierzch­niętą skórę dłoni
 • chroni skórę przed nie­ko­rzyst­nym wpły­wem czyn­ni­ków zewnętrznych
 • nie zosta­wia tłu­stej powłoki
 • pozo­sta­wia skórę jedwa­bi­ście gładką
Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do rąk może być sto­so­wane okre­sowo jako kura­cja lub przez cały rok w zależ­no­ści od indy­wi­du­al­nych potrzeb. 

Skład:


 
Olej z róży
Cechuje się wysoką zawar­to­ścią wie­lo­nie­na­sy­co­nych kwa­sów tłusz­czo­wych, które zapew­niają odbu­dowę war­stwy
lipi­do­wej naskórka, inten­syw­nie rege­ne­ru­jąc prze­su­szoną i podraż­nioną skórę rąk.

Kom­pleks zawie­ra­jący wyciąg z lilii wod­nej i lipoaminokwas
Przy­wraca hydro­li­pi­dową barierę ochronną i wpływa kojąco na skórę, redu­ku­jąc uczu­cie dys­kom­fortu spo­wo­do­wa­nego czyn­ni­kami zewnętrz­nymi takimi jak mróz, pro­mie­nio­wane UV czy detergenty.
Wita­miny A i E oraz pro­wi­ta­mina B5
Dzia­łają łago­dząco, a także sku­tecz­nie nawil­żają i odży­wiają skórę, przy­wra­ca­jąc jej gład­kość i elastyczność.
Dodat­kowo serum korzyst­nie wpływa na utrzy­ma­nie jędr­no­ści skóry dłoni, pomaga chro­nić ją przed foto­sta­rze­niem oraz redu­kuje drobne przebarwienia.

Moja ocena: 

Opakowanie: Tubka odkręcana z bardzo malutkim otworem, dzięki czemu mamy pewność, że nie pobierzemy zbyt dużej ilości produktu. Co do wyglądu, jest typowy dla serii Regenerum. Białe,  plastikowe opakowanie (jednak jest to bardziej matowe wykończenie, niż typowy 'śliski i błyszczący' plastik) z kolorową łezką- w tym przypadku różową. Proste, a zarazem łatwo rozpoznawalne, mi się podoba.


Zapach: Polubiłam go od razu! Bardzo delikatny, lekko kwiatowy, przypomina zapach płynu do płukania tkanin ;)

Konsystencja: Dość gęsta, ale bardzo łatwo się rozsmarowuje.Działanie: Jestem bardzo mile zaskoczona tym jak świetnie działa to serum! Po pierwsze wchłania się z szybkością światła, co jest baaaardzo dużym plusem. Gdy jestem w domu, pracuje na komputerze czy chce czytać książkę i mam po kremowane dłonie często muszę odczekać kilkanaście minut, aby nie pozostawić tłustych plam- z tym serum ten problem nie istnieje! Dłonie są nawilżone, odżywione, jednak nie tłuste, nie zostawiają śladów na wszystkim tym czego dotykamy. Krem wchłania się już w parę minut, dodatkowo aby przynieść ulgę suchej skórze wystarczy jego niewielka ilość i gotowe. Produkt ten otrzymał nagrodę ”Doskonałość Roku 2012 Twojego Stylu” i już chyba wiem dlaczego :P Obecnie jest to jeden z moich ulubionych preparatów do pielęgnacji dłoni :)

Ocena ogólna: 5/5! 
 
Produkt otrzymałam w ramach współpracy z firmą Aflofarm. Jednak otrzymanie tego produktu za darmo nie wpłynęło na moją opinię. 
 
Więcej informacji o produktach znajdziecie na stronie: http://regenerum.pl/
 
 
 ***
 
 
Pozdrawiam, Paulina 

6 komentarzy :

 1. Bardzo mnie ciekawi cała seria Regenerum, w szczególności do paznokci:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niedługo i jej recenzja pojawi się na blogu! :)

   Usuń
 2. mój Tż mowi ze nic tak chemicznie nie pachnie jak plyn do plukania tkanin :D za to ja lubie ich zapachu wiec penwie i krem przypadłby ni do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie pachnie :P I bardzo dobrze działa :)

   Usuń
 3. Mam od nich produkt do paznokci, ale brak mi systematyczności. Chyba muszę się w końcu zmobilizować :) A to serum wygląda bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To serum to moim zdaniem strzał w 10-tkę :D

   Usuń