niedziela, 25 sierpnia 2013

Szampon pachnący Indiami

SZAMPON RUMIANKOWY - WŁOSY BLOND, DELIKATNE
Cena: 18zł

Pojemność:150 ml

Od producenta:
Szampon rumiankowy zapewnia naturalną równowagę skóry głowy, skutecznie pielęgnują włosy matowe i słabe. Nadaje włosom większą wytrzymałość, elastyczność i naturalny blask. Rumianek jest szczególnie znany z właściwości kojących. Wszelkie strupy, ranki i świąd będą zanikać po użyciu szamponu z rumiankiem. Przyspieszy gojenie ran i zadrapań oraz przyniesie ulgę przesuszonej skórze głowy. Poza tym olej rumiankowy ma sporo właściwości antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Nawilża i wygładza. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i nadmiernej utracie wody zarówno ze skóry jak i włosów. Szampon rumiankowy jest na tyle delikatny, że można go stosować u dzieci. W przypadku niemowlaków należy przeprowadzić test uczuleniowy.

SKŁAD : WODA DESTYLOWANA , SODIUM LAURETH SULFATE , OLIWA Z OLIWEK , OLEJ LAUROWY , OLEJ RUMIANKOWY, OLEJ MIGDAŁOWY , POLYQUART , COCAMIDE,PROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL)Moja opinia:

Opakowanie: Nie zachwyca zbytnio urodą, do tego po czasie schodzi etykietka. Ale szampon wydobywamy z niego bez problemu. Zapach: Miał być rumianek, a jest- zapach indyjskiego sklepu :P Dokładnie tak mi ten szampon pachnie.

Konsystencja: Lejąca, nieco wodnista. Działanie: Niewielka ilość szamponu ładnie się pieni. Również dobrze oczyszcza, czemu towarzyszy charakterystyczne trzeszczenie. Zapach nieszczególnie mi się podoba, bo jak już wspominałam przypomina mi ten z indyjskiego sklepu, a nie taki jakiego się spodziewałam czyli rumiankowy. Włosy ładnie się po nim błyszczą, zachowują świeżość tyle czasu jak zwykle. Mam trochę mieszane uczucia co do tego szamponu. Nie szkodzi, ale tez nie zachwyca a do tego ta indyjska woń. Myślę, że już raczej do niego nie wrócę. Ogólna ocena:4/5 


Kosmetyk otrzymałam w ramach współpracy z firmą Pachnąca kraina. Otrzymanie produktu za darmo nie wpłynęło na moją opinię.


 Pozdrawiam, A.

10 komentarzy :