wtorek, 1 października 2013

Fit-wtorki#22


Witajcie!
Dziś chciałam Wam przybliżyć sklep internetowy z żywnością o obniżonej zawartości kalorii.

Walden Farms(Guilt free)

Guilt free- o sobie
„Guiltfree to zwrot z języka angielskiego w dosłownym tłumaczeniu oznaczający 'niewinny' a współcześnie używany do określenie gotowych produktów spożywczych i dań przygotowanych w sprytny sposób - tak, aby zachować ich pyszny smak i jednocześnie zminimalizować niekorzystny wpływ na sylwetkę - poprzez ograniczenie kaloryczności oraz zmianę proporcji składników odżywczych (białko, tłuszcze, węglowodany, w tym cukry proste i złożone oraz błonnik) tak, aby były jak najbliższe optymalnym wartościom dla człowieka.

Taka właśnie idea przyświeca nam w Guiltfree gdy szukamy dla Was nowych produktów - jeździmy po całym świecie, z wszystkich zakątków świata przywożąc lekkie i zdrowe pyszności. Znajdziesz u nas produkty z całej Europy, ale także ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Południowej a nawet dalekiej Azji - nie zdradzając za wiele możemy zdradzić, że pracujemy nad uzupełnieniem oferty także o produkty z Afryki” 

(źródło:http://www.guiltfree.pl/)

https://www.facebook.com/WaldenFarmsPoland
Oferta
Sklep ma bardzo szeroką gamę niskokalorycznych produktów. Od sosów i dipów po słodycze, napoje czy makarony. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie ;) 


http://www.guiltfree.pl/

Spotkaniowe prezenty

Firma Walden farms włączyła się w nasze sobotnie spotkanie poprzez przesłanie dwóch produktów do przetestowania. Każda z nas otrzymała dip do sałatek i czekoladę do picia. Za racji swojej ciekawskiej natury do takich fit-nowinek musiałam wypróbować chociaż jednego z nich :P Wybór padł na dip. Razem z Pauliną otrzymałyśmy dressing włoski z suszonymi pomidorami, dodałyśmy obydwie saszetki do sałatki i wyszło całkiem smacznie :) 


Obawiałyśmy się, że z racji pozbawienia tego dodatku kalorii będzie on również bez smaku. Jednak nic bardziej mylnego :)
Nasz artystyczny nieład sałatkowy :D Jeżeli zaciekawiły Was produkty Guiltfree zapraszamy na stronę: http://www.guiltfree.pl/  jak i fanpage na fbPozdrawiam, A. 

4 komentarze :