piątek, 25 października 2013

O karafce Dafi słów kilka

Witajcie,

Dziś przychodzę do Was z nietypową recenzją, a mianowicie- karafki do napojów firmy Dafi


 
Cena:
39,90zł


Od producenta:
http://www.dafi.pl/fileadmin/dafi-2/img/karafka-dafi-1.jpg
Wykonana z wysokiej jakości szkła, designerska karafka Dafi na wodę to wygodne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących i nie tylko. Wyposażona w wieczko, pozwala zachować świeżość, chroniąc nasz napój przed przenikaniem niepożądanych zapachów oraz zewnętrznych nieczystości.

Celem dopasowania karafki do potrzeb, gustów
i posiadanych przez naszych Klientów dzbanków filtrujących, wieczko udostępniono w różnych kolorach. Wyjątkowy styl, nowoczesne rozwiązania – nasza karafka ma w sobie wszystko to, czym powinien charakteryzować się idealny produkt. Jego funkcjonalność i łatwość użycia sprawia, iż przygotowanie wymarzonego napoju jest niezwykle proste. Smukła i starannie wykonana, z pewnością znajdzie miejsce w nowoczesnej jadalni, będąc dekoracją niejednego stołu.


Brak smacznego napoju już nigdy Cię nie zaskoczy. Wystarczy nalać wodę z dzbanka filtrującego Dafi do karafki, dodać do niej cytrynę lub/i dodatki np. mięte czy sok i orzeźwiający napój gotowy!

 

Moja opinia:

Karafka Dafi od razu przypadła mi do gustu. Prostota, porządne wykonanie i wysokiej jakości szkło to wszystko łączy w sobie to niepozorne naczynie.Plusem jest też to, że karafka posiada wieczko które chroni nasze napoje przed różnymi czynnikami zewnętrznymi . 


Nie jest masywna, ani ciężka przez co wygodnie się jej używa nawet gdy jest praktycznie całkiem pełna.Znajduje zastosowanie zarówno na co dzień jak i od święta. Gdy przyjdą goście nalewamy naszej przefiltrowanej, dodajemy plasterki cytryny i ładnie prezentujący się napój gotowy ;) 


Karafka Dafi jest dla mnie fajnym akcesorium kuchennym. Może nie niezbędnym, ale cieszącym oko i mimo wszystko przydatnym :)Produkt otrzymałam od firmy Dafi na spotkaniu blogerek w Bydgoszczy. Otrzymanie produktu do testów za darmo nie wpłynęło na moją opinię. 


Pozdrawiam, A.

10 komentarzy :