sobota, 27 lipca 2013

Puchowa pianka dla włosów

Odżywka stylizująca w piance, Marion 

 
Cena: 10zł


Pojemność: 100ml

Od producenta:
Profesjonalnie opracowana receptura preparatów KERATIN MIX to połączenie składników ułatwiających stylizację oraz pielęgnujących włosy. Formuła KERATIN MIX zawiera wyjątkową kombinację keratyny, Keratrix™ i creatine, która wykazuje niezwykłe działanie regenerująco-ochronne włosów: uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa, poprawia kondycję i nadaje połysk zniszczonym włosom, zwiększa wytrzymałość, elastyczność i odporność włosów na zerwanie oraz chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wysoką temperaturą i uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi. 

Odżywka stylizująca w piance- pozwala dowolnie modelować i kształtować fryzurę, regeneruje włosy, nie obciążając ich i nie sklejając.

Skład:

Moja opinia:

Opakowanie: Zaopatrzone jest w wygodną pompkę, która się nie zacina. Niestety nie jest przeźroczyste przez co nie widzimy jakie jest zużycie kosmetyku. Zapach: Przyjemny, spodobał mi się.

Konsystencja:
Puchowa pianka :D Działanie:
Nigdy wcześniej nie miałam odżywki w takiej formie, dlatego byłam jej ciekawa ;) Dzięki pompce bez problemu aplikujemy odżywkę i wklepujemy we włosy. Nadaje im nieco blasku, powoduje, że się nie puszą i nieco je unosi. Zapach odżywki utrzymuje się na włosach przez pewien czas co również jest jej plusem J Co do stylizacji nie mam raczej zdania, gdyż odżywkę wklepywałam najczęściej w celu ujarzmienie ich puszenia. Jestem zadowolona z działania tego kosmetyku. Nie jest może jakoś niezbędny, ale czasem się przydaje :)

Ogólna ocena : 4/5 


  
Kosmetyk otrzymałam w ramach współpracy z firmą Marion. Otrzymanie produktu za darmo nie wpłynęło na moją opinię.

Ten jak i wiele innych kosmetyków Marion znajdziecie na stronie:

Marion
 
Pozdrawiam, Agata :)

12 komentarzy :